ХрватскаПоштенски Пребарување
Внесете поштенски код , провинцијата , град, област , улица, итн, од 40 милиони Поштенски податоци за пребарување на податоци

Kraljev Vrh, 51305, Tršće, Primorsko-Goranska: 51305

51305

Адреса И Поштенски Број
Наслов :Kraljev Vrh, 51305, Tršće, Primorsko-Goranska
Град :Kraljev Vrh
Регионот 2 :Tršće
Регионот 1 :Primorsko-Goranska
Земја :Хрватска(HR)
Поштенски :51305

Други Информации
Јазик :Croatian (HR)
Регионален Код :HR-08
ширина :45.56091
должина :14.64626
Временска Зона :Europe/Zagreb
Координирано Универзално Време :UTC+1
Летно Сметање На Времето : Yes (Y)

Онлајн Сајтот

Loading, Please Wait...

Kraljev Vrh, 51305, Tršće, Primorsko-Goranska се наоѓа во Хрватска. Нејзините поштенски код е 51305.

Другите се е достапен
Kraljev Vrh, 51305, Tršće, Primorsko-Goranska,51305 ©2014 Поштенски Пребарување