Kroaciakodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Kraljev Vrh, 51305, Tršće, Primorsko-Goranska: 51305

51305

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Kraljev Vrh, 51305, Tršće, Primorsko-Goranska
Qytet :Kraljev Vrh
Rajon 2 :Tršće
Rajon 1 :Primorsko-Goranska
Vend :Kroacia(HR)
Kodi Postar :51305

Informacione të Tjera
Gjuhë :Croatian (HR)
Kodi Rajoni :HR-08
gjerësi :45.56091
gjatësi :14.64626
Zona Koha :Europe/Zagreb
Koha Koordinuar Universal :UTC+1
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

Kraljev Vrh, 51305, Tršće, Primorsko-Goranska është e vendosur në Kroacia.Kodi i saj është zip 51305.

Të tjerët u kërkohet në
Kraljev Vrh, 51305, Tršće, Primorsko-Goranska,51305 ©2014 kodin postar Query