Kroaciakodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Gornji Kosinj, 53203, Kosinj, Ličko-Senjska: 53203

53203

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Gornji Kosinj, 53203, Kosinj, Ličko-Senjska
Qytet :Gornji Kosinj
Rajon 2 :Kosinj
Rajon 1 :Ličko-Senjska
Vend :Kroacia(HR)
Kodi Postar :53203

Informacione të Tjera
Gjuhë :Croatian (HR)
Kodi Rajoni :HR-09
gjerësi :44.71566
gjatësi :15.27573
Zona Koha :Europe/Zagreb
Koha Koordinuar Universal :UTC+1
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

Gornji Kosinj, 53203, Kosinj, Ličko-Senjska është e vendosur në Kroacia.Kodi i saj është zip 53203.

Të tjerët u kërkohet në
Gornji Kosinj, 53203, Kosinj, Ličko-Senjska,53203 ©2014 kodin postar Query