ХрватскаПоштенски Пребарување
Внесете поштенски код , провинцијата , град, област , улица, итн, од 40 милиони Поштенски податоци за пребарување на податоци

Rakovci, 52445, Baderna, Istarska: 52445

52445

Адреса И Поштенски Број
Наслов :Rakovci, 52445, Baderna, Istarska
Град :Rakovci
Регионот 2 :Baderna
Регионот 1 :Istarska
Земја :Хрватска(HR)
Поштенски :52445

Други Информации
Јазик :Croatian (HR)
Регионален Код :HR-18
ширина :45.19638
должина :13.76182
Временска Зона :Europe/Zagreb
Координирано Универзално Време :UTC+1
Летно Сметање На Времето : Yes (Y)

Онлајн Сајтот

Loading, Please Wait...

Rakovci, 52445, Baderna, Istarska се наоѓа во Хрватска. Нејзините поштенски код е 52445.

Другите се е достапен
Rakovci, 52445, Baderna, Istarska,52445 ©2014 Поштенски Пребарување