Kroaciakodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Rakovci, 52445, Baderna, Istarska: 52445

52445

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Rakovci, 52445, Baderna, Istarska
Qytet :Rakovci
Rajon 2 :Baderna
Rajon 1 :Istarska
Vend :Kroacia(HR)
Kodi Postar :52445

Informacione të Tjera
Gjuhë :Croatian (HR)
Kodi Rajoni :HR-18
gjerësi :45.19638
gjatësi :13.76182
Zona Koha :Europe/Zagreb
Koha Koordinuar Universal :UTC+1
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

Rakovci, 52445, Baderna, Istarska është e vendosur në Kroacia.Kodi i saj është zip 52445.

Të tjerët u kërkohet në
Rakovci, 52445, Baderna, Istarska,52445 ©2014 kodin postar Query